O nas

W Peninsula Property projektujemy domy i mieszkania o których marzysz. Mamy ponad 27 lat doświadczenia w nieruchomościach, inwestycjach prywatnych i zarządzaniu aktywami.

Nasze projekty i koncepcje są nowatorskie i często nowe na polskim rynku. Chcemy zaoferować świeże spojrzenie i nieruchomości, które zmienią i poprawią sposób życia. Kierujemy się do określonego typu klientów i dostosowujemy projekt naszego budynku tak, aby jak najlepiej pasował do lokalizacji i potencjalnej bazy klientów.

Założyciele
Założyciele firmy, doświadczeni w swoich dziedzinach, dobrzy przyjaciele, ufający sobie jak bracia. Nasi założyciele postanowili połączyć swoje doświadczenia i najlepsze kompetencje, i wspólnie stworzyć firmę zajmującą się nieruchomościami,tak oto powstała Peninsula Property.
 • Jesus Villar Candel
  Współwłaściciel
  Jesus ma ponad 27-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i doradztwie. Swoją karierę zawodową rozpoczął od… Czytaj więcej
  Rhys Jones
  Współwłaściciel
  Rhys prowadzi i jest właścicielem wielu firm z branży nieruchomości. Jego działaność koncentruje się na… Czytaj więcej
  Marc Kloepfel
  Współwłaściciel
  Marc z powodzeniem zakładał firmy zajmujące się optymalizacją łańcucha dostaw, nieruchomościami, handlem, digitalizacją i outsourcingiem.… Czytaj więcej
POZNAJ RESZTĘ ZESPOŁU
Budujemy domy z duszą, z których nasi klienci będą dumni.
Domy, które są dziełami sztuki. Nigdy nie zapominamy o szczegółach, tworząc niepowtarzalne i pełne życia przestrzenie.
Współpracujemy z najlepszym zespołem architektów i projektantów wnętrz, którym naprawdę zależy na Twojej opinii.
Świadomość ekologiczna. Minimalizujemy ślad węglowy. Krótko mówiąc - dbamy.
Najnowocześniejsze wzornictwo i technologii, wspierane przez ekspercki zespół ds. sprzedaży i zespół marketingowy.

CSR

Dokładamy wszelkich starań aby wspierać projekty wspierające społeczeństwo, uzdolnione jednostki, młodzież i dorosłych. Zdecydowaliśmy się wspierać różne potrzeby naszych wybranych podopiecznych. Staramy się odwdzięczać społeczeństwu i pomagać innym w osiąganiu ich celów.


Paczki świąteczne
w 2021 roku nasza grupa wsparła Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w przygotowaniu paczek świątecznych, które następnie trafiają do najmłodszych w potrzebie. w paczkach znalazły się najpotrzebniejsze rzeczy, przybory szkolne oraz łakocie, a przekazane podarunki sprawiły, że na setkach dziecięcych twarzy pojawił się uśmiech.
Wspieranie sportowców
w naszych działaniach skupiamy się na wspieraniu sportowców, którzy podążają za swoimi marzeniami i wykorzystują sport do promocji postaw godnych pochwały. sponsorowaliśmy występ olimpijki – agnieszki zawojskiej-kobus, która brała udział w prestiżowych zawodach wioślarskich w henley, gdzie wraz z ołeną buriak swoim występem poza wymiarem czysto sportowym, chciały zwrócić uwagę na sytuację, która ma miejsce na ukrainie i zamanifestować sprzeciw rosyjskiej agresji na ukrainę.
Współpraca z Fundacją na rzecz Żołnierzy Armii Krajowej
pamiętamy o historii i myślimy o przyszłości. grupa peninsula property wspiera Fundację na rzecz Żołnierzy Armii Krajowej, która prowadzi przychodnię lekarską, w której kombatanci mogą otrzymać specjalistyczną opiekę medyczną. jako deweloper widzimy na rynku potrzebę stworzenia przestrzeni skierowanych do osób starszych i dlatego planujemy wprowadzenie na rynek nieruchomości w formule peninsula living – domów wielorodzinnych z opieką i usługami medycznymi dostępnymi na miejscu dla mieszkańców.

Wypełnij formularz
a wkrótce się odezwiemy!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Peninsula Property sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa). Podane przez Panią/Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz do celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, zaś dane przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego, do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania lub cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych dostępne są pod adresem TUTAJ.

  Kontakt

  +48 539-370-724
  office@peninsulaproperty.com

  ul. Piękna 68,
  00-672 Warsaw