Jesus Villar Candel

Jesus ma ponad 27-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i doradztwie. Swoją karierę zawodową rozpoczął od zarządzania w regionie Iberii (Hiszpania i Portugalia) w branżach związanych z przemysłem naftowym. W późniejszym okresie Jesus był dyrektorem generalnym różnych firm związanych z nieruchomościami, a także doradcą hiszpańskich banków w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto, Jesus stworzył własne portfolio, nabywając kilka nieruchomości. Jego praca obejmowała zarządzanie aktywami o wartości około 1 mld euro. Jesus jest oddany swojej rodzinie, w wolnym czasie uwielbia razem podróżować i jeździć na nartach.

Rhys prowadzi i jest właścicielem wielu firm z branży nieruchomości. Jego działaność koncentruje się na rynku Europy Wschodniej. Założył Celtic Property Group -podmiot, który ostatecznie został wprowadzony na polską giełdę. Obecnie Celtic Property jest własnością prywatną i posiada ponad 700 najemców. Rhys brał również udział w tworzeniu firm Savills, IOG, M7 i Przechowamy Wszystko w Europie Środkowo-Wschodniej. Rhys mówi po polsku, angielsku, norwesku i walijsku. W wolnym czasie uwielbia pływać kajakiem i jeździć na nartach z rodziną w Norwegii.

Marc z powodzeniem zakładał firmy zajmujące się optymalizacją łańcucha dostaw, nieruchomościami, handlem, digitalizacją i outsourcingiem. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w tych branżach jestpożądanymaniołem biznesu. Prowadzi działalność międzynarodową, koncentrując się na Polsce, Niemczech, Europie Środkowo-Wschodniej i Bliskim Wschodzie.

Marc uwielbia podróże, pyszne jedzenie i lampkę dobrego wina.