Paulina Szymańska

Z zawodu Event Manager, urodzona organizatorka, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Zarządzanie oraz rozwiązywanie problemów to dla niej sama przyjemność. Paulina nadzoruje pracę w biurze, z sumiennością i oddaniem podchodzi do swoich obowiązków. Uwielbia pracować wśród ludzi. Jednocześnie tak kreatywna głowa w firmie Peninsula Property to kropka nad i przy każdym nowym projekcie. Ceni sobie dobry smak i porządek w pracy. W wolnych chwilach podróżuje, zgłębia literaturę kryminalną i uprawia sporty. Interesuje się wystrojem wnętrz, w tym szczególnie stylem vintage.

Olof ma ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej, począwszy od najlepszych lokalizacji w centrach miast po nadmorskie ośrodki wypoczynkowe.

Pracował m.in. w Skandynawii, Łotwie, w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a z Polską związany jest od 13 lat.

Posiada szerokie doświadczenie w otwieraniu nowych nieruchomości, a także rebrandingu i renowacji hoteli, planowaniu CAPEX, Business Development oraz rozwoju portfela.

Przed dołączeniem do zespołu Olof zajmował stanowisko Dyrektora Regionalnego nadzorującego portfolio międzynarodowych hoteli wielomarkowych w 7 krajach.

Posiada również doświadczenie w zakresie właściwości pozycjonowania dla fuzji i przejęć oraz efektywności operacyjnej.

Olof uwielbia spędzać czas z rodziną, jest zapalonym golfistą i myśliwym.

Mistrz kulinarny. Swoją karierę zawodową rozpoczął wiele lat temu w austriackiej restauracji. Pracował m.in. dla Parlamentu Austrii, Ambasady Amerykańskiej, restauracji La Boheme. W swojej karierze za granicą i w Polsce zajmował się m.in. cateringiem dla dyplomacji, polskiego MSZ-u i Parlamentu Austriackiego, a także Ambasady USA w Warszawie. Od 2002 roku, rzez prawie 20 lat związany był z hotelami Grupy Rezidor w Polsce. Z jego doświadczenia chętnie korzystały nowe hotele sieci Radisson, otwierane w Polsce i za granicą. Odbył szkolenie u Yves Mattagne, który jest wyróżniony przez Francuską Akademię Kulinarną i posiada dwie gwiazdki Michelin w restauracji Sea Gril w Brukseli. Ekspert programu jakości mięsa wieprzowego QAFP, wspierając promocję polskiego mięsa poza granicami Polski min w USA, Wietnamie i Korei. Reprezentował Polskę podczas organizowanych przez państwa obu Ameryk pokazów kulinarnych i konkursów w Meksyku, na Kubie i Ekwadorze – Aregalla. Był również jednym z głównych trenerów młodzieżowej reprezentacji polski na Olimpiadę Kulinarną i Puchar Świata w Luksemburgu. Trenował pomorską regionalną drużynę Pomerania Team na Olimpiadę Kulinarną w Erfurcie w roku 2008, jeden z najważniejszych i bardziej prestiżowych w Europie i na świecie, zdobywając z nią brązowy medal.
Juror wielu konkursów kulinarnych. Ścisłe współpracuje z OSSKiC będąc prezesem tej organizacji a także zasiadając w jej władzach.