Mikołaj Młochowski

Mikołaj posiada ponad 15 letnie szerokie doświadczenie w branży nieruchomości, które zdobywał pracując dla firm konsultingowych oraz wiodących deweloperów. W trakcie swojej kariery zajmował się także sprzedażą apartamentów inwestycyjnych w Malezji oraz brał udział w tworzeniu pakietów inwestycyjnych dla inwestorów z całego świata. Wprowadzał na rynek mieszkaniowy projekty z segmentu popularnego w Lublinie i Warszawie, a od kilku lat swoje działania koncentrował na stołecznym rynku projektów premium. W tworzeniu skutecznych kampanii marketingowych skupia się na doświadczeniach klientów i stawia na wysoką jakość materiałów, które są obietnicą wysokiej jakości realizowanych projektów. W wolnych chwilach uwielbia projektować meble, żegluje lub gra w siatkówkę.

Tomasz od 8 lat działa na rynku nieruchomości inwestycyjnych i wypoczynkowych w strefie nadmorskiej. Podczas swoje kariery zawodowej Tomasz zarządzał działalnością biur sprzedaży apartamentów inwestycyjnych w Kołobrzegu, Jarosławcu i na Helu. Dzięki pracy w segmencie condohoteli zdobył bogate doświadczenie w doradztwie i obsłudze klientów premium. W swojej pracy stawia na pierwszym miejscu potrzeby klientów, zawsze stara dopasować produkt do klienta, a nie klienta do produktu. Prywatnie fan lokalnej drużyny piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg i miłośnik kotów.

Małgorzata jest związana z obsługą klienta indywidualnego oraz biznesowego od 8 lat. Specjalizowała się w capitalresourcingu  w obszarze rynku finansowego i projektów deweloperskich. Dzięki wysokorozwiniętym zdolnościom interpersonalnym potrafi precyzyjnie badać potrzeby klientów oraz przygotowywać dopasowane oferty. To co ją wyróżnia to pogodne podejście i umiejętność słuchania. Dla Małgorzaty szklanka jest zawsze do połowy pełna, a dzięki otwartości i dużemu doświadczeniu podczas współpracy klient otrzymuje poza ofertą pomysły i nieszablonowe rozwiązania. Spotkania z Małgorzatą cechuje profesjonalizm oraz przejrzysta komunikacja w pozytywnej i ciepłej atmosferze.

Jest estetką i od lat interesuje się architekturą wnętrz, co sprawia, że ceni wysoką jakość i dobry design.

Karolina od wielu lat zawodowo zajmuje się sprzedażą nieruchomości, doradztwem i współpracą z klientem. Jej motto to „Nieruchomości to moja pasja, nie praca.” W nieruchomościach szczególnie interesuje ją segment premium. Karolina jest osobą pozytywną, pasjonuje ją psychologia i umysł człowieka, aktualnie studiuje ten kierunek na uczelni w Warszawie. Karolina to osoba wielu talentów i umiejętności. Hobbistycznie zajmuje się renowacją mebli w stylu retro, malarstwem, uprawianiem sportów oraz pisaniem. Uwielbia połączenia różnych styli, od boho po glamour. Lubuje się w kamienicach i paryskim stylu.