Piotr Turchoński

Piotr jest specjalistą ds. rozwoju nieruchomości z ponad 25-letnim doświadczeniem. Ma na swoim koncie wiele projektów, takich jak budowa Mennica Legacy Tower, Rondo 1, Europa Distribution Center, Hotel Kasprowy, LivinnX Kraków, Wilanów Classic i Koszykowa Residence. Piotr współpracował z najbardziej wpływowymi firmami architektonicznymi i urbanistycznymi na świecie, takimi jak SOM, Goettsch Partners, Arquitectonica i RKW. Piotr jest człowiekiem rodzinnym, miłośnikiem narciarstwa biegowego i golfa.

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Technikum Architektoniczno-Budowlanego w Warszawie, od 2006 roku posiada uprawnienia budowlane. Podczas swojej wieloletniej praktyki zawodowej współpracował m.in. z: Hochtief Development, Celtic Property Development oraz Dom Development. Miasteczko Ursus, Rondo 1, Marina Mokotów 2 czy Apartamenty Służewiec to jedne z jego ostatnich projektów. Marek uwielbia podróżować i nigdy nie przegapi dobrego lunchu.

Absolwentka kierunku budownictwo oraz studiów podyplomowych Interdyscyplinarny BIM na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Posiada doświadczenie zarówno w pracy bezpośrednio na budowie, jak również przy działaniach z zakresu planowania, weryfikacji czy kontroli procesów inwestycyjnych z wykorzystaniem narzędzi koordynacji BIM. Doświadczenie w tym zakresie zdobywała na budowie najwyższego w Unii Europejskiej budynku – Varso Tower. Magda pełniła również funkcję Project Managera w projektach logistyczno-magazynowych reprezentując Inwestora na wszystkich etapach realizacji projektu.

Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej na kierunku Budownictwo.

Doświadczenie zdobywał zarówno po stronie generalnego wykonawcy jak i z ramienia Inwestora.

Przez większa część kariery zawodowej związany był z Marvipol Development, gdzie pracował, między innymi przy takich projektach jak Central Park Ursynów, Dom przy Okrzei, Kłopotowskiego 11 czy Topiel 18.

Człowiek rodzinny, miłośnik gamingu, Arsenalu oraz grillowania.