Łukasz Wójcik

Doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Łódzkiego. Karierę zawodową rozpoczął w 2006 roku jako analityk rynku internacjonalizacji. Był odpowiedzialny za część finansową trzech hiszpańskich banków działających na polskim rynku nieruchomości. Łukasz był przewodniczącym komisji rewizyjnej w administracji samorządowej oraz ławnikiem Sądu Pracy. Uwielbia spędzać wolny czas z rodziną, a latem uprawiać sporty wodne.

Mariusz ukończył studia wyższe na kierunku finanse i rachunkowość. Posiada ponad 14 letnie doświadczenie w rachunkowości i finansach, głównie w spółkach z zagranicznym kapitałem.  W 2014 roku uzyskał uprawnienia księgowe nadane przez Ministra Finansów. Systematyczny, skrupulatny i profesjonalny.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Finanse i Rachunkowość. W trakcie studiów wzbogaciła swoją wiedzę o kursy, dzięki którym uzyskała certyfikaty księgowe. Swoje doświadczenie zdobyła pracując głównie ze spółkami w obszarze nieruchomości. Jako księgowa jest osobą terminową, zorganizowaną oraz komunikatywną. Prywatnie miłośniczka seriali, piłki nożnej oraz koszykówki. W wolnych chwilach ceni sobie czas spędzony z bliskimi.