Olof ma ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w branży hotelarskiej, począwszy od najlepszych lokalizacji w centrach miast po nadmorskie ośrodki wypoczynkowe.

Pracował m.in. w Skandynawii, Łotwie, w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a z Polską związany jest od 13 lat.

Posiada szerokie doświadczenie w otwieraniu nowych nieruchomości, a także rebrandingu i renowacji hoteli, planowaniu CAPEX, Business Development oraz rozwoju portfela.

Przed dołączeniem do zespołu Olof zajmował stanowisko Dyrektora Regionalnego nadzorującego portfolio międzynarodowych hoteli wielomarkowych w 7 krajach.

Posiada również doświadczenie w zakresie właściwości pozycjonowania dla fuzji i przejęć oraz efektywności operacyjnej.

Olof uwielbia spędzać czas z rodziną, jest zapalonym golfistą i myśliwym.

Wypełnij formularz
a wkrótce się odezwiemy!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Peninsula Property sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa). Podane przez Panią/Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz do celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, zaś dane przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego, do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania lub cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych dostępne są pod adresem TUTAJ.

  Kontakt

  +48 539-370-724
  office@peninsulaproperty.com

  ul. Piękna 68,
  00-672 Warsaw