Mistrz kulinarny. Swoją karierę zawodową rozpoczął wiele lat temu w austriackiej restauracji. Pracował m.in. dla Parlamentu Austrii, Ambasady Amerykańskiej, restauracji La Boheme. W swojej karierze za granicą i w Polsce zajmował się m.in. cateringiem dla dyplomacji, polskiego MSZ-u i Parlamentu Austriackiego, a także Ambasady USA w Warszawie. Od 2002 roku, rzez prawie 20 lat związany był z hotelami Grupy Rezidor w Polsce. Z jego doświadczenia chętnie korzystały nowe hotele sieci Radisson, otwierane w Polsce i za granicą. Odbył szkolenie u Yves Mattagne, który jest wyróżniony przez Francuską Akademię Kulinarną i posiada dwie gwiazdki Michelin w restauracji Sea Gril w Brukseli. Ekspert programu jakości mięsa wieprzowego QAFP, wspierając promocję polskiego mięsa poza granicami Polski min w USA, Wietnamie i Korei. Reprezentował Polskę podczas organizowanych przez państwa obu Ameryk pokazów kulinarnych i konkursów w Meksyku, na Kubie i Ekwadorze – Aregalla. Był również jednym z głównych trenerów młodzieżowej reprezentacji polski na Olimpiadę Kulinarną i Puchar Świata w Luksemburgu. Trenował pomorską regionalną drużynę Pomerania Team na Olimpiadę Kulinarną w Erfurcie w roku 2008, jeden z najważniejszych i bardziej prestiżowych w Europie i na świecie, zdobywając z nią brązowy medal.
Juror wielu konkursów kulinarnych. Ścisłe współpracuje z OSSKiC będąc prezesem tej organizacji a także zasiadając w jej władzach.

Wypełnij formularz
a wkrótce się odezwiemy!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Peninsula Property sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa). Podane przez Panią/Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz do celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, zaś dane przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego, do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania lub cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych dostępne są pod adresem TUTAJ.

  Kontakt

  +48 539-370-724
  office@peninsulaproperty.com

  ul. Piękna 68,
  00-672 Warsaw