Projekty w przygotowaniu

W Peninsula Property mamy obecnie kilka realizowanych projektów deweloperskich. Staramy się dostarczyć Państwu domy, mieszkania i inwestycje, w których można zamieszkać, zbudować portfel nieruchomości, lub zainwestować aby czerpać zyski. W niedalekiej przyszłości przedstawimy Państwu nowe projekty deweloperskie w Warszawie oraz po zachodniej stronie polskiego wybrzeża Bałtyku. Wszystkie nasze inwestycje są projektowane przez najbardziej doświadczonych i nagradzanych architektów. Naszą ofertę dostosowujemy do klientów ceniących sobie wysoki standard inwestycji. Poniżej znajdziesz opis niektórych naszych realizacji.

Residential
Nowoczesne budynki z mieszkaniami, stworzone z myślą o osobach ceniących wysoką jakość wykończenia. Pięknie mieszkania zaprojektowane przez doświadczonych architektów i projektantów wnętrz z najlepszymi możliwie układami, dopasowane do wysokiej jakości standardów życia naszych przyszłych klientów. Wybieramy najlepsze lokalizacje dla potencjalnej bazy klientów.
Zobacz naszą ofertę
Aparthotel by Peninsula
Kiedy serwisowany apartament spotyka się z udogodnieniami hotelowymi. Idealny projekt dla klientów chcących zainwestować w pięknie zaprojektowane mieszkania na zachodnim wybrzeżu Bałtyku.Projektujemy przestrzenie, które pomogą Ci się odprężyć, wyłączyć, odpocząć i zrelaksować. Aparthotele są przeznaczone do zamieszkania, a nie tylko do spania. To kolejny sposób na pobyt z dala od domu i cieszenie się domowymi udogodnieniami. Czym różni się pobyt w Aparthotelu od pobytu w hotelu? Masz własne mieszkanie z kuchnią i częścią dzienną, a dodatkowo masz dostęp do wszystkich udogodnień hotelowych: siłowni, zajęć jogi, kawiarni, restauracji i barów.
Zobacz naszą ofertę
Peninsula Living
Społeczności żyjące razem. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku rozwijamy projekty mieszkań na wynajem. Współpracując z najbardziej doświadczonymi architektami i projektantami wnętrz, pracujemy nad stworzeniem wysokiej jakości nieruchomości mieszkalnych dla naszych przyszłych najemców.

Wypełnij formularz
a wkrótce się odezwiemy!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Peninsula Property sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa). Podane przez Panią/Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz do celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, zaś dane przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego, do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania lub cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych dostępne są pod adresem TUTAJ.

  Kontakt

  +48 539-370-724
  office@peninsulaproperty.com

  ul. Piękna 68,
  00-672 Warsaw