Aparthotele

Poznaj premierową ofertę naszego
inspirowanego żywiołami aparthotelu
The Elements Resort w gminie Kołobrzeg


Od projektów po doświadczenia

Tylko spoglądanie na projekty w szerokiej perspektywie pozwala dojrzeć szanse i zagrożenia związane z każdym projektem.

Wybierając lokalizację dla swoich inwestycji uwzględniamy możliwości jakie niesie ze sobą otoczenie i sąsiedztwo. Wybiegamy też oczami wyobraźni do przodu, aby poczuć stworzone przez nas doświadczenia przyszłych mieszkańców.

Czerpiemy z doświadczeń lokalnych społeczności i wsłuchujemy się w potrzeby zgłaszane przez naszych Klientów co umożliwia już na etapie koncepcji dopasowanie do nich projektu. Jesteśmy doświadczeni w budowaniu doświadczeń.

Dbałość o szczegóły

W Peninsula Property przykładamy wagę do detali. Tworząc wysokiej jakości projekty wykorzystujemy sprawdzone, przemyślane rozwiązania i pamiętamy o szczegółach, które wyróżniają nasze inwestycje i nadają im unikalny charakter. Wiele uwagi poświęcamy designowi, ale także precyzji na etapie wykonawstwa, gdyż projekty które realizujemy mają służyć naszym Klientom i cieszyć ich przez długie lata.

Kompleksowe podejście

Projektowanie apartamentów wypoczynkowych to złożony proces, w którym każdy detal ma znaczenie. Dlatego współpracujemy z najlepszymi i doświadczonymi pracowniami architektonicznymi by zapewnić funkcjonalne układy, przemyślane rozwiązania i wykorzystując wysokiej jakości materiały tworzyć przestrzenie, w których każdy będzie mógł poczuć kontakt z naturą. 

Współpraca z najlepszymi

W Peninsula jesteśmy dumni z naszych pracowników. Zebraliśmy zespół talentów, ekspertów w swojej dziedzinie, obejmujący planowanie, projektowanie, rozwój i zarządzanie aktywami; co umożliwia nam wykorzystanie możliwości w wielu klasach aktywów, w tym mieszkaniowych, aparthotelowych i innych. Przy naszych projektach współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i z uwagą wybieramy doświadczonych generalnych wykonawców, aby zapewnić że produkt, który tworzymy był jak najwyższej jakości. Wierzymy w nasze inwestycje, dlatego też powołaliśmy do życia doświadczonego operatora, który zapewni wysoką jakość obsługi i zarządzania naszymi resortami.

Wypełnij formularz
a wkrótce się odezwiemy!

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Peninsula Property sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa). Podane przez Panią/Pana dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz do celów marketingu bezpośredniego produktów i usług Administratora. Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, zaś dane przetwarzane dla celów marketingu bezpośredniego, do czasu wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania lub cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych dostępne są pod adresem TUTAJ.

  Kontakt

  +48 539-370-724
  office@peninsulaproperty.com

  ul. Piękna 68,
  00-672 Warsaw